Trwałe okna PVC

OKNA PVC

Produkty w kategorii

Kömmerling 88

Trwałość i wyjątkowa energooszczędność

Kömmerling 76 MD

Wysoka izolacyjność termiczna

Kömmerling 76 AD 

Podwyższona izolacyjność termiczna

Okna pasywne – Kömmerling 88 Plus Passive

Stworzone dla domów pasywnych

Okna energooszczędne – Kömmerling InVitra

Innowacyjny system energooszczędny 70mm

Okna lakierowane PVC

Nieograniczone możliwości wyboru koloru

Okna PCV z nakładką aluminiową

Ekskluzywne połączenie materiałów


 

AKCESORIA DO OKIEN PVC

Klamki
Parapety wewnętrzne
Parapety zewnętrzne
Nawiewniki ciśnieniowe
Nawiewniki higrosterowane
Folie Renolit

 

Oferujemy okna skonstruowane na bazie systemów firmy Kömmerling – lidera rynku profili PVC. Proponujemy produkty o podniesionej izolacyjności termicznej, funkcjonalne i trwałe – wytwarzane w kolorach i kształtach wskazanych przez naszych Klientów.

 

Okna PVC Okno-Pol Kraków bazują na systemach firmy Kömmerling – światowego lidera branży, znanego z najwyższych parametrów technicznych, innowacyjnych materiałów i rozwiązań technologicznych, perfekcyjnego wykonania oraz niepowtarzalnego stylu.

 

Wszystkie nasze produkty cechuje nienaganna stylistyka, harmonijne dopasowanie do wnętrza i elewacji, bezawaryjność, oszczędność energii, podwyższone właściwości statyczne, szczelność, trwałość, funkcjonalność oraz łatwość czyszczenia i konserwacji.

 

Oferta Okno-Pol Kraków obejmuje  okna PVC  stworzone z myślą o maksymalnej energooszczędności i izolacji akustycznej, przeznaczone do domów pasywnych, w tym innowacyjne rozwiązania dostępne wyłącznie u nas.

 

Wykorzystywane przez Okno-Pol Kraków profile nie zawierają ołowiu, są stabilizowane wapniem i cynkiem. Ich budowa umożliwia zainstalowanie wzmocnionych okuć antywyważeniowych. Okna są standardowo wyposażone w osłonki okuć dopasowane do koloru klamki, funkcję mikrowentylacji oraz blokadę błędnego położenia klamki.

 

Poza standardowymi, proponujemy także okna o kształtach łukowych, kołowych, owalnych, trójkątnych, trapezowych i wielokątnych.

 

Okna PVC produkowane są w kolorze zgodnym z życzeniem klienta – dostępna bardzo szeroka paleta oklein oraz technologia lakierowania profili, umożliwiająca nieograniczony wybór wyrazistych i trwałych barw w pełnym
zakresie RAL.

 

Okno-Pol Kraków oferuje także okna PVC z nakładką alu – łączące walory aluminium z atutami nowoczesnym systemów PVC.